O Centrum

Orto-Dent

Właścicielem gabinetu jest lek. stom. Małgorzata Szyndlar-Dudek specjalista ortodoncji z ponad 25-letnim doświadczeniem. Zajmuje się głównie leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych oraz chorobami stawów skroniowo-żuchwowych.

Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin oraz dyplomowane higienistki stomatologiczne.
Dysponujemy jednym z najnowszych aparatów cyfrowych do wykonywania zdjęć rentgenowskich oraz tomografii komputerowej. Stomatologia jest naszą pasją, dlatego wciąż podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.


Nowością w naszym gabinecie jest leczenie ortodontyczne aparatem Invisalign.
Dzięki technologii 3D, każdy pacjent otrzymuje plan prostowania zębów oraz wizualizację poczynając od pozycji początkowej do pożądanej.
Na podstawie wycisku zębów tworzony jest komplet indywidualnych alignerów (szyn) dostosowanych do kształtu uzębienia, które stopniowo przesuwają zęby do pożądanej pozycji.
Nakładki Invisalign są bardzo estetyczne, znacznie wygodniejsze w porównaniu do tradycyjnych aparatów z zamkami, a także są niemal niewidoczne. Zapewniamy miłą i bezstresową atmosferę a Państwa komfort i zadowolenie są dla nas najważniejsze.